Добрий день, мої дорогі, улюблені гості наших готелів «ІРИНА» !!!

Хочу поділитися з Вами моєю історією досягнення успіху!

Мене звуть Ірина Кравченко, я господиня і директор готелів “ІРИНА” в Затоці і Грибівка Одеської області на березі Чорного моря. Мені 57 років. Маю двох прекрасних доньок Марина і Ольга, і четверо онуків. Як і багато хто з Вас, ми з чоловіком, довгий час, працювали на гос.службе, але завжди хотілося чогось більшого, цікавого, роботи, що б подобалася, що б вона приносила задоволення, користь, ну і звичайно ж необхідний дохід. І ось дозріла мрія, побудувати свою базу відпочинку на березі Чорного моря. Це здавалося не реально, фантазією … Грошей не було. А мрія не згасала.

Але доля не залишилася до нас байдужою і обставини чудесним чином підкидали нам складні випробування і шанси, якими ми скористалися. У 2004 році, ми взяли в Грибівка, нікому не примітну землю в оренду в поле, ні з ліва, ні праворуч нікого поруч не було, тільки попереду були ряд дерев’яних баз відпочинку. До моря 300 метрів. Світла немає, води немає, каналізації теж немає. І ось на порожньому місці по “сходинках”, крок за кроком, почали створювати справа нашої мрії !!!

Працювали багато, без вихідних, вдень і до пізньої ночі. І так, ми побудували перший корпус на 24 номери, запустили його в експлуатацію. Будівля сіре, ліжка залізні, двір не доглянутий, після будівництва, кредитних грошей не вистачало … І рік за роком ми покращували, вдосконалили наш готель.

На даний момент в цьому році 2021, ми зробили капітальний ремонт у всіх кімнатах, у нас хороші, красиві дерев’яні ліжка, тумбочки, ортопедичні матраци, все необхідне є для комфортного відпочинку. Гарний зелений двір, дитячий майданчик, домашнє смачне харчування. Вже скоро ми побудуємо красивий басейн для Вас, дорогі гості. Через 5 років, ми придбали в Затоці невелику дерев’яну базу, 1970 року побудови на самому морі в 40 метрах від берега моря. І поступово збудували там вже 3 корпусу, красивих із затишними номерами на піску. Так з’явився ще один готель «Ірина» в Затоці.

Я дуже люблю людей, і кожна людина унікальна, і так приємно, коли мої дорогі гості з маленькими і дорослими, чарівними дітками приїжджають до нас відпочивати, і повертаються на наступний рік і на наступний ще і ще … Їм подобатися, і я щаслива від того, що можу подарувати Вам радість і щастя! Я в захваті. Наші зусилля, не марні. Так, звичайно, було багато сліз і розчарувань, розпачу, удач і поразок, здавалося не можливо досягнень, але нас надихали наші милі дочки, і ми намагалися не тільки заради себе, а й більшою мірою для них. І як виявилося не дарма … Мої розумниці виросли, вийшли заміж, народили нам по 2 онука, обидві з вищою освітою, і не одним, сьогодні працюють з нами. Мариночка керує готелем в Грибівка, Ольга працює в Затоці. І навіть наша старша внучка Даша, а їй 14 років, старанно допомагає нам в нашому бізнесі. І я не можу не сказати хоч кілька слів, про свого чоловіка Ігоря, він не шкодуючи себе, працюючи ще на державу в МВС, дуже порядна і чесна людина, все вихідні, після роботи, бувало і ночі не спав, старанно, багато, працював . Дослужився до звання підполковник міліції, пішов на заслужену пенсію. І тоді ми в щільну продовжували займатися нашою справою. Спасибі йому велике за все, за справжній тил нашої сім’ї.

Моя мрія стала дійсністю. Я живу і працюю в готелі своєї мрії названим моїм ім’ям, ім’ям моєї мами і бабусі з прабабусею (рід Ірин), прокидаюся під шум моря, купаюся, посміхаюся і дякую Богові за все те, що у мене є. Я отримую задоволення від своєї роботи і від гостей приїжджають до нас.

Вся моя родина працює в мережі готелів «Ірина» і ми хочемо і робимо Ваш відпочинок приємним та незабутнім. Зараз сиджу на балконі свого готелю, пишу ці рядки, дивлюся на тихі хвилі Чорного моря, п’ю свій улюблений коктейль і радію, що все вийшло. Ми перемогли, дякувати Богу, долі, що дав нам сил, і що ми змогли створити затишок і красу, нехай маленьку, але не тільки для себе, але і для кожної людини. Дорогі мої, ми з радістю чекаємо Вас до нас в готелі на відпочинок. Дякую нашим гостям за те, що приежайте до нас кожен сезон, за Ваші емоції, відгуки та побажання. Для нас це дуже цінно, з’являються крила і хочеться робити Ваш відпочинок ще краще. Пишіть відгуки, відзначайте нас на фото в Інстаграм @gribovka_hotel_irina / @zatoka_hotel_irina

Заряджайся, надихнути комфортом, душевною атмосферою і ласкавим морем і зроби свою мрію реальністю. Беріть з собою своїх милих діток, рідних, друзів, знайомих, і незнайомих і приїжджайте до нас. Я впевнена, що відпочивши в «Ірині», будете задоволені, і станете нашими постійними гостями. Ми любимо всіх, і особливо зустрічаємо кожного гостя. У нас сімейний бізнес і наша мета – робити Ваш відпочинок комфортним, радісним і приємним. У готелях «Ірина» краще за всіх! Спасибі вам!!!!! Чекаємо ………………..

Меню