Відгуки Грибівка

Jul 18, 2018 Андрей

Все отлічно.Сервіс ідеально за критеріями ціна / качество.Много писати не хочу-приїдете не пошкодуєте! Спасибі директору, прекрасну дівчину Марині))

Дата заезда: 16.06.2018

Jul 18, 2018 Лидия

Відпочивали всього 3 дні. Але вони були незабутні!

Відпочивали з дитиною 2 роки, і я була вагітна ..

Ми залишилися дуже задоволені.

Парковка є, при чому не маленька!

Персонал добрий і привітний!

Номери чисті, затишні. Є невеликий дитячий майданчик.

Харчувалися також в готелі. Все було дуже смачно і величезні порції. Ми брали місце трьох порцій – дві …

Море поруч.

Нам все сподобалося. Ще обов’язково приїдемо!

Дата заезда: август 2017

Aug 6, 2017 Вадим

Хочеться сказати величезне спасибі персоналу готелю “ІРИНА” … за хорошу організацію відпочинку … Всім гарного відпочинку !!

Jul 13, 2016 Юлия

Хочу почати зі слів подяки Ірині Миколаївні і всьому персоналу готелю “Ірина”, тому що кращого відпочинку напевно годі й шукати. Затишні, а головне, ЧИСТІ номери, ДУЖЕ смачні обіди, а особливо – правдивість опису, написаного на сайті. Хоч і не перша лінія, але до моря 4-5 хвилин, ринок зовсім недалеко, ввечері є куди сходити, і з дітками відпочинок вийде відмінний. Одним словом, з’їздили раз, і поїдемо ще неодноразово. Не довіряйте відгуками, їдьте і самі переконаєтеся, що у “Ірини” круто. Хоча, дивлячись кому який відпочинок до душі, тут тихо і спокійно, але пригоди знайти завжди можна 😉 Одним словом, ми з подругою залишилися ДУЖЕ задоволені)

Aug 4, 2015 Лариса

Два тижні як повернулися з «Ірини», відпочивали з онуком 4лет! Готель сучасний, акуратний, номери просторі, чисті, гаряча вода цілодобово, є все необхідне. Персонал хороший, ввічливий, намагалися допомогти, поселили у вільний номер получше. Господарі неймовірно приємні люди, завжди з посмішкою і турботою про відпочиваючих. На території чудова дитяча площадка, фонтан, де онук пускав кораблики. Харчування в «Ірині» дуже хороше, все якісне, свіже, смачне, різноманітне. Море чисте, є і не глибоке для діток, де можна повчитися плавати і для дорослих глибоке, де душу відвести і наплаватися досхочу. Пляж – чистий пісочок з черепашками, для дітей саме воно. Треба брати парасольки!
Дуже задоволені відпочинком, спасибо огромное Ірині Миколаївні, Ігорю і їх онукові Артемкові за чудово проведений час !!! Тепер всім знайомим рекомендую готель «Ірина» і самі із задоволенням повернемося в наступному році !!!
З повагою, Лариса, Володя і їх онук Артем.

Залишити відгук

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Який ваш адреса електронної пошти?
Тема для відгуку
Що ви про нас думаєте?
Меню