Бронювання швидке

по телефону

Напишіть нам ССМ повідомлення або на вайбер

вкажіть дати, ПІБ і категорію

Бронювання номера в Грибівка

Бронювання за допомогою сайту відбувається в пару хвилин – вибравши номер, вказуєте в спеціальному вікні дати поселення та від’їзду, кількість осіб.

Попереднє бронювання номерів в Грибівці є наступним привабливим моментом – ви будете впевнені, що на потрібну дату номера закріплені за вами. Вибір апартаментів можна зробити по галереї бази на інтернет ресурсі.


  Порядок бронювання

  Бронь здійснена через даний сайт, в телефонному режимі або будь-яким іншим способом, вважається дійсною за передоплатою в розмірі вартості першого дня проживання і входить в загальну вартість проживання.

  Рахунок, що надається для здійснення передоплати і бронювання, дійсний протягом 2х робочих днів. У разі не оплачувати рахунки за цей період, бронювання вважається недійсним, і адміністрація залишає за собою право забронювати обраний номер за іншим клієнтом.

  Оплативши послугу, повідомте нас дзвінком або в будь-який месенджер, вказавши час оплати або прізвище, на яку здійснювалося бронювання і прикріпивши документ (квитанцію / банківську виписку, скріншот і т.п.), що підтверджує факт оплати.

  Бронювання номерів в Затоці і Грибівка прямо зараз вбереже вас від розчарувань в пік сезону (вже на початку липня вільних місць в готелях, пансіонатах, на базах немає). Чудове 3х поверхова капітальна будівля з просторими номерами з усіма зручностями, від куди не хочеться повертатися чекає Вас. Ціни на житло в Грибівка і Бугазі набагато нижче Одеських.

  Передоплата

  Передоплата в розмірі добової стоймости номера на карту Приват Банк 5168757362167282 Топольницька Марина Ігорівна база в Грибівка, вул Польова 4

  Заселення

  Час заселення з 13:00, виїзду до 10:00

  Харчування

  Можна замовляти харчування, як комплексом так і окремо, наприклад, тільки обіди. Харчування не включено у вартість проживання і оплачується окремо по приїзду

  Додаткове місце

  Діти до 5 років проживають безкоштовно без спального місця. Зі спальним місцем – 100 гр. Діти вище 5 років оплачуються за цінами прайса готелю

  Парковка

  30 грн / добу на території

  Тварини

  Розміщення з тваринами і побутовою технікою допускається за згодою адміністратора готелю

  Відміна бронювання

  При скасуванні бронювання більш, ніж за 2 тижні (15 календарних днів і більше) до дати заїзду передоплата повертається в повному розмірі.
  При скасуванні бронювання в термін від 14 до 7 діб (за київським часом) до дати заїзду, повертається передоплата за вирахуванням 50%.
  При скасуванні бронювання менш, ніж за 7 діб (за київським часом) до дати заїзду, передоплата не повертається

  Курортний збір

  У вартість включені всі податки, курортний збір 1% оплачується окремо

  Акції

  Знижки в травень, червень, вересень

  Привілеї оренди номерів
  готелю «Ірина» в Грибівка

  • Просторі кімнати в апартаментах класу люкс, стандарт;
  • Затишний зелений закритий внутрішній двір готелю;
  • Домашнє, завжди свіже меню від кухаря;
  • Уважне ставлення, прибирання на вимогу, зміна рушників, постільної білизни;
  • Кондиціювання, телебачення, електрочайник, холодильник, всі необхідні меблі в номерах;
  • Приємна обстановка, що розташовує до відпочинку, різноманітний на будь-який смак колір номерів. Відпочинок тут подарує виняткову насолоду.
  Меню