Бронювання швидке

по телефону

Напишіть нам ССМ повідомлення або на вайбер

вкажіть дати, ПІБ і категорію

Бронювання номера в Затоці

Бронювання за допомогою сайту відбувається в пару хвилин – вибравши номер, вказуєте в спеціальному вікні дати поселення та від’їзду, кількість осіб.

Попереднє бронювання номерів в Затоці є наступним привабливим моментом – ви будете впевнені, що на потрібну дату номера закріплені за вами. Вибір апартаментів можна зробити по галереї бази на інтернет ресурсі.


  Порядок бронювання

  Бронь здійснена через даний сайт, в телефонному режимі або будь-яким іншим способом, вважається дійсною за передоплатою в розмірі вартості першого дня проживання і входить в загальну вартість проживання.

  Рахунок, що надається для здійснення передоплати і бронювання, дійсний протягом 2х робочих днів. У разі не оплачувати рахунки за цей період, бронювання вважається недійсним, і адміністрація залишає за собою право забронювати обраний номер за іншим клієнтом.

  Оплативши послугу, повідомте нас дзвінком або в будь-який месенджер, вказавши час оплати або прізвище, на яку здійснювалося бронювання і прикріпивши документ (квитанцію / банківську виписку, скріншот і т.п.), що підтверджує факт оплати.

  Бронювання номерів в Затоці і Грибівка прямо зараз вбереже вас від розчарувань в пік сезону (вже на початку липня вільних місць в готелях, пансіонатах, на базах немає). Чудове 3х поверхова капітальна будівля з просторими номерами з усіма зручностями, від куди не хочеться повертатися чекає Вас. Ціни на житло в Грибівка і Бугазі набагато нижче Одеських.

  Передоплата

  Передоплата в розмірі добової вартості номера на карту 4731 2191 0578 9659 ПриватБанк Кравченко Ірина Миколаївна, б / о Ірина

  Заселення

  Час заселення з 13.00, виїзд до 10.00-11.00

  Харчування

  Є загальна кухня для самостійного приготування їжі і за територією готелю кафе та заклади громадського харчування

  Додаткове місце

  Діти до 5 років проживають безкоштовно без спального місця. Зі спальним місцем – 100 гр. Діти вище 5 років оплачуються за цінами прайса готелю

  Парковка

  50 грн / добу на території

  Тварини

  Розміщення з тваринами і побутовою технікою допускається за згодою адміністратора готелю

  Відміна бронювання

  При скасуванні бронювання більш, ніж за 2 тижні (15 календарних днів і більше) до дати заїзду передоплата повертається в повному розмірі.
  При скасуванні бронювання в термін від 14 до 7 діб (за київським часом) до дати заїзду, повертається передоплата за вирахуванням 50%.
  При скасуванні бронювання менш, ніж за 7 діб (за київським часом) до дати заїзду, передоплата не повертається

  Курортний збір

  У вартість включені всі податки, курортний збір 1% оплачується окремо

  Акції

  Знижки в травень, червень, вересень

  Привілеї оренди номерів
  готелю «Ірина» в Затоці

  • Нові номери 2019 года! Нові номери з просторими кімнатами в апартаментах класу люкс, стандарт;
  • Закритий внутрішній двір готелю з приватним пляжем у самих номерів;
  • Загальна кухня для приготування;
  • Уважне ставлення;
  • Кондиціювання, телебачення, електрочайник, холодильник;
  • Приємна обстановка, поруч вся інфраструктура. Відпочинок тут подарує виняткову насолоду.
  Меню